5 Ağustos 2011 Cuma

GÖT-GÖBEK (GÜZİDE İNSANLAR)

  • Orta kuşakta bulunması sayesinde dört mevsimi yaşayan cennet vatanımız bu sene pek de dört mevsimi yaşayamadı.Soğuk; kışa dadandığı yetmez gibi baharı da rahat bırakmadı.Bahar iyidir, uyarıcı özellikler taşır.Ağaca der ki çiçek aç meyve vermeye az kaldı! Kediye der; seviş hardcore seviş, hunharca seviş, mühendisleri çatlatırcasına seviş.Gerekirse sıç uykularına;Tekir Juniorlar,Sarman Juniorlar olsun.Denize, akarsuya gönderir cemreyi; eğilir fısıldar olmadı;ısınalım artık hacot! İnsana bişey demez.Akıllıdır ya insan zekidir ya hani; artan hava sıcaklığıyla yazın yaklaştığını anlamasını bekler.İnsan da dönüp bakar; götüne göbeğine.Hımm der insan göt-göbek yapmışız;resmen amcayı andırmışız.Başlar dietine; fitness’ı na.Kaymak tabakadakiler özel hoca tutar.Gerekirse kıyar paraya; Ebru Şallı da olsa getirir.Başlar pilatesine,sipastik kedi edasıyla oynayıverir topuyla. 
  •   Bahar kayboluverdi bu sene.Kıştan geçiverildi direk yaza.İnsan anlayamadı ki götlüyüm göbekliyim.Zaten Türk Milleti olarak göt yapmaya müsaitiz.Diete fırsat bulamadan geldi yaz sezonu. Kilometrelerce, parıl parıl parıldayan kumsallara sahip ülkemiz obeziteyle doldu taştı.Sakın zannetmeyin bu yavşak kilo almış.Tümevarım yapıp millete çamur atıyo.İllet bu sefer hepimizde. 
  •   Madem ki sıkıntı genel; hiç kırmayalım birbirimizi.Göte bak ay gibi.Göbeğe bak dünyanın yuvarlak olduğunu kanıtlıyor.Bu; Kim Kardashian’ın akrabaası mı,şu çocuk 3 basamaklılara mı oynuyor(Ümit K 20 years old) demeyelim, kırmayalım birbirimizi kırmayalım ey dostlar.Yazın tadını çıkaralım, kumun tadını çıkaralım,denizin tadını çıkaralım… 
  •  
  • (Bu arada o kadar yiyorum hiç kilo alamıyorum diyenler siktirsin gitsin.Size bu güzel tonton insanların arasında yer yok)  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder